Ne Kadara Yenir?
Mekan Önerileri
Menü Fiyatları
Home » , , , , , » LEZZET NOTLARI: TOSTÇU YILMAZ GAZİANTEP

LEZZET NOTLARI: TOSTÇU YILMAZ GAZİANTEP

tostçu yılmaz gaziantep

Gaziantep de restoran ziyaretleri yaptığımız yerlerden birisi Tostçu Yılmaz oldu. Ziyaretimiz sırasında kahvaltımızı yaparken Yılmaz Bey ile sohbet ettik.

Yılmaz Bey ailesinin ve arkadaşlarının teşviki ile tostçu açmaya karar vermiş. En başından beri bu işi çok iyi bir şekilde yapacağına inan Yılmaz Bey, içine sinen ilk dükkanı tutarak hizmet veremeye başlamış. Tuttuğu dükkan çok köhne ve kötü bir haldeyken, şimdiki hoş görüntüsüne kavuşturmuş.

tostçu yılmaz gaziantep

Tostçu Yılmaz da bir çok tost çeşidi ile kahvaltı yapmanız mümkün. Tost çeşitleri turşu ve 72 farklı baharattan oluşan özel karışım sos ile sunuluyor. Sosun içeriğini sorduğumuzda eşinin dahi bilmediğini söyledi, bizde bu nedenle bu lezzetli sosun tarifi için ısrarcı olmadık. İsteyen müşteriler için kahvaltının üzerine güzel bir sunum eşliğinde kahve de sunuluyor.

tostçu yılmaz gaziantep


Tostçu Yılmaz konumu itibari ile şehrin merkezinde yer alıyor. Gaziantep merkez de yer alan kale, çarşı ve bedestenleri gezmeye başlamadan önce kahvaltıyı burada yapabilirsiniz.

 Tostçu Yılmaz

Menü - fiyat ve detaylı iletişim bilgileri için tıklayınız.


PAYLAŞ

ÖNEMLİ UYARI nerede ne kadara yenir

Mekanların Menü - Fiyat Bilgileri, Adres, İletişim, Sipariş ve Rezervasyon Bilgileri Ne Kadara Yenir?' de Ne Kadara Yenir? Menüler ve Fiyatları Garanti Etmemektedir. Menü ve fiyat bilgileri değişmiş olabilir veya farklılık gösterebilir. Restorana gitmeden veya sipariş vermeden önce lütfen restorandan bilgi alınız. Hatalı/Eksik bilgi var ise nekadarayenir@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 yorum :

Yorum Gönder

Yorum girmek için web sürümünü görüntüleyiniz.